Społeczna Straż Rybacka Kontakt- 694030432

Rozmiar kłusownictwa, a wręcz wandalizmu nad wodą jest duży i przynosi straty w rybostanie na naszych wodach. To, co się dzieje tj. kłusownictwo, wandalizm i zanieczyszczanie wód jest przerażającym faktem. Zlikwidowanie kłusownictwa a przynajmniej znaczne jego ograniczenie wymaga wsparcia wszystkich wędkarzy naszego Związku.

Dlatego też nie narzekając i nie patrząc na innych zróbmy coś sami. Każdy z nas wędkarzy powinien być zainteresowany w zwalczaniu tego procederu.

Apeluję o wstąpienie w szeregi członków Społecznej Straży Rybackiej a tych wędkarzy, którzy nie mogą lub nie chcą być strażnikami o zwracanie uwagi na przejawy wszelkiego kłusownictwa. Widząc kłusownika lub łowiącego niezgodnie z przepisami interweniujmy chociażby poprzez zwrócenie mu uwagi czy zgłoszenie tego faktu Policji, Straży Rybackiej, czy innym odpowiedzialnym za te sprawy.

Kontakt do SSR przy naszym Kole -  733 218717